• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Najlepsze Seriale Telewizyjne Wszech Czasów

Różnego rodzaju gry strategiczne niemalże od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród miłośników ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły takie dają nam niezwykle ciekawą możliwość zbudowania chociażby własnej firmy właściwie od podstaw; bardzo często może to być dość trudne, bowiem każdy gracz musi przy nich dbać o bardzo wiele rozmaitych rzeczy, podobnie jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. W chwili obecnej ciekawą propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, gdyż w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia należy w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu silnej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest łatwe. Musimy tutaj bez przerwy troszczyć się przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw oraz szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, więc spędzając z nią swój czas poczujemy się praktycznie jak podczas budowania realnej firmy. Oprócz tego, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście potrafi być bardzo atrakcyjnym tematem. Równocześnie jednak świetnie może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Dowiedz się więcej

2. Wejdź

3. Dowiedz się teraz

4. Zobacz szczegóły

Najlepsze Gry Planszowe Strategiczne

Categories: Hobby

Comments are closed.